Bireysel Seanslar

Çalışmalar sırasında NEFES, EFT, Sanat Terapi, Role Play ve benzer uygulamalar yapılarak danışanın kendisine ve çevresini dış bir gözle fark etmesi sağlanır.

Her çalışma yaklaşık 90 dakika sürmekte olup, önceden randevu alınması gerekmektedir. Danışanın talep etmesi veya gerekili görülmesi halinda çalışmalar bir psikiyatr eşliğinde yapılacaktır.

Seanslar dörtlü paketler halinde olup ilk seans karşılıklı tanışmaya ayrılmıştır.İstenilmesi veya gerekli görülmesi halinde dörtlü paketler halinde uzatılacaktır.

Danışanın seansa katılamayacak olması halinde en az 48 saat önceden haber vermiş olması beklenir.

Doğum Travması Temizleme Çalışmaları

Hafta sonu tüm gün süren ve ısıtılmış havuzda yapılan çok özel çalışmalardır. Yılda yalnızca 2 kere yapılır ve katılımcıların daha önceden NEFES çalışması yapmış olması beklenir.

Nefes Sınıfı

Nefes çalışmaları geçmişten gelen travmaları ve bilinçaltı kapılarını temizlemek için kullanılan en kuvvetli çalışmalardandır.

Sufi Nefesinden, Transformal nefese kadar bilinen 100 den fazla nefes tekniği vardır.

Çalışmaya katılan arkadaşlar yapacakları çalışmanın içeriğine göre kendilerine uygun nefes tekniğini yapma şansı yakalarlar.

M-101Sınıfı

Haftada 1 akşamdan toplamda 9 ay süren ve NEFES teknikleri de dahil olmak üzere METEFİZİK konularının BİLİMSEL temellerle işlendiği çalışmalardır.

Çalışmalar akşam 19:30 da başlar ve akşam 22:30'a kadar sürer. Mümkün olduğunca Teori ve Uygulama bir arada götürülür.

Öğrenilen konuların günlük yaşamda uygulanabilir olması hedeflenmektedir.