Ücretsiz Meditasyon Eğitimine Hoş geldin!

Meditasyon, koşturma içinde geçen yaşamımızın aydınlık bir çıkışı, farkındalığa giden yolda giriş kapımız... Ve belki sen de meditasyon yapmak istiyorsun ama nereden başlayacağını bilemedin veya bu işi anlaşılır, basit şekilde anlatan birilerine rastlamadın...

Biz de bir zamanlar senin oturduğun koltukta oturuyorduk ve bizden sonrakiler aynı zorlukları yaşamasınlar diye yıllar içinde edindiğimiz deneyimleri bu dokümana aktardık.

Merak etme, her şey ilk adımla başlıyor. Sana göndereceğim doküman ve uygulamaları takip ederek çok kısa zamanda meditasyon konusunda usta olacağına eminim...

Şimdi bu fırsattan yararlanmak ve onlarca farklı meditasyon tekniğini ÜCRETSİZ öğrenmek için yapman gereken tek şey kaydını yaptırmak... Her hafta mailine gelecek bilgilendirme mesajları ve uygulamalarla sen de bu ailenin bir parçası olabilirsin.

Tekrar söylemekte fayda var, tamamen ücretsiz!

Sistem Nasıl Çalışıyor?

  • Sen kayıt yaptırdıktan hemen sonra e-mail adresine onaylaman için bir mail gelecek. Mailin üst kısmında bulunan "Listemize kaydınızı onaylamak için lütfen buraya tıklayınız." linkine tıkladıktan sonra ROBOT olup olmadığını kontrol eden bir ekran çıkıyor, burada da önce "Robot Değilim" kutucuğunu seçiyorsun, sonra da "Listeye Üye Ol" kutucuğuna basarak formu gönderiyorsun...
  • Sana gönderdiğimiz bu onay maili bazen SPAM 'e düşebiliyor. En fazla beş dakika içinde mesaj gelmezse lütfen İSTENMEYEN POSTA kutunu kontrol et. Ve "Bu istenmeyen bir posta değildir!" i onaylayarak e-maili bu listeden kurtar.
  • İşlemleri doğru tamamladığında eğitiminin başladığını gösteren "Hoş geldiniz" mesajı alacaksın.

    Sonrasında gelecek eğitim mesajlarının tarihleri ve sıralaması şu şekilde;
  • Hoş geldiniz mesajından 7 gün sonra İlk meditasyon eğitim mesajın gelecek. Mesaj gelmezse lütfen tekrar SPAM'ini kontrol et. Gelecek olan bu ilk mesaj meditasyon teknikleri ile ilgili.
  • 9 gün sonra meditasyon teknikleri ile ilgili ikinci mesajın gelecek. Ve bunu takip eden 9'uncu günlerde mesajlar gelmeye devam edecek. Bu 9 günlük süre boyunca lütfen sana öğreteceğimiz uygulamaları yapmaya çalış.
  • Toplam 17 mesaj var. Ve kullanılan hemen hemen tüm teknikler, oturuşlar gibi konularda bilgi sahibi olacaksın.
  • Ayrıca youtube kanalımızda çeşitli meditasyonlar da bulabilirsin.
  • Son olarak. Bu mesajları sonlandırmak istersen, eğitim maillerinin hepsinin altında bulunan "gruptan ayrıl" linkini tıklaman yeterli.